Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Valoda: LV
0
PAR DZINTARU
​Dzintarā esošās dabas vielas harmonizē šūnu dzīvības ciklu, paaugstina ādas spēju noturēt sevī mitrumu, stimulē elastāna un kalogēna šķiedru sintēzi ādā, tā nodrošinot ādas elastības atjaunošanu un uzturēšanu, noturīgu liftinga efektu. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un toksīnu izvadīšanu. Labvēlīgi ietekmē taukainu ādu atbrīvojot un sašaurinot poras, regulējot tauku dziedzeru darbību, kā arī sausu, vītušu ādu izlīdzinot grumbas un kavējot novecošanās procesus. Mazina ādas kairinājumu, apsārtumu, stiprina asinsvadus, veicina dzīšanas procesus, ir dabīgs antiseptiķis ar izteiktu antibakteriālu un pretsēnīšu iedarbību.

DZINTARSKĀBE

Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām no medicīnas viedokļa ir dzintarskābe. Tā ir biostimulators, kam piemīt spēja paaugstināt imunitāti un piemīt antioksidatīvas īpašības. Dzintarskābe palielina muskuļu tonusu, tai ir arī būtiska loma, kavējot trombu veidošanās procesu asinsvados, palīdz iekaisumu un stresa situācijās, pozitīvi ietekmē zarnu trakta, nieru un citu iekšējo orgānu darbību.

Dzintarskābe palīdz stabilizēt trīsdimensiju kolagēna šķiedru struktūru sejas aprisēs, kas palīdz saglabāt jaunības tvirtumu sejas ādā. Dzintarskābe labi atbalsta arī saišu, skrimšļu veselību. Labi stabilizē hormonālo līdzsvaru vīrieša un sievietes preklimaktēriskā un klimaktēriskā, jeb brieduma periodā.

Mūsu organisms katru dienu izstrādā līdz 200 g dzintarskābes, kas ir nepieciešama, lai uzturētu tā imunitāti. Dzintarskābe atbild par enerģijas apmaiņu šūnā. Tāpēc pie fiziskām, garīgām un emocionālām slodzēm rodas dzintarskābes deficīts, un ir nepieciešams tās daudzumu pastāvīgi papildināt. No pārtikas produktiem dabīgo dzintarskābi visbagātāk satur upenes, smiltsērkšķi. Tā  ievērojamā daudzumā sastopama arī ērkšķogās, mellenēs, gaišo  šķirņu vīnogās, kāļos, rabarberos, skābpiena  produktos.

Dzintarskābe ietilpst Amber  Dew ražotajos kosmētikas  līdzekļos – krēmos un tonikos.

DZINTARA PULVERIS

Dzintara pulveris ir ar īpašu patentētu metodi sagatavots produkts, kas tiek iegūts no Baltijas dzintara. Tas ir gaiši dzeltenas krāsas pulveris  - dzintarskābes un dzintara eļļas koncentrāts.

Dabīgs dzintara pulveris ar neticami maigu tekstūru, kas iegūts ar speciālu tehnoloģiju dzintara sasmalcināšanas procesā, kas ļauj ne tikai saglabāt, bet arī pastiprināt dzintara ārstnieciskās īpašības un izejošos enerģētiskos komponentus:
spēju atdot ātros elektronus, dzintarskābi, tās sāļus un mikroelementus;
spēj uzņemt un atdot enerģiju, kas rodas ādas berzes rezultātā masāžas laikā.

Dzintara sastāvā ir vairāk nekā 40 dažādu ķīmisko elementu. Veicot pētījumus, izrādījās, ka mainot dzintara pulvera koncentrāciju suspensijā, mainās tās iedarbības veids. Piemēram, vienā gadījumā suspensija stimulē matu folikulu augšanu, bet ar citu dzintara koncentrāciju tā stimulē ādas šūnu reģenerāciju un veco šūnu atjaunošanos. Dzintara pulveris lieliski līdzsvaro mūsu enerģētisko lauku, atbrīvojot organismu no liekajiem toksīniem, kā arī radot labvēlīgu iedarbību uz vairogdziedzeri.

Kopš seniem laikiem dzintara pulveris izmantots masāžas procedūrās, papildinot to ar dažādām eļļām un ziedēm.

Dzintara pulveris ir ļoti vērtīgs kvēpināšanas materiāls. Kvēpināšanu telpu enerģētikai attīrīšanai un dezinfekcijai praktizēja jau senie grieķi, romieši un ēģiptieši. Viņi zināja dzintara dūmu dziedniecisko spēku. Sadegot dzintars izdala dzintara ēterisko eļļu un citus ēteriskos savienojumus. Arī mūsdienās Lietuvas un Polijas baznīcās dzintara kvēpināšana tiek izmantota baznīcas rituālos un gaisa dezinficēšanā, lai pasargātu baznīcu apmeklētājus no infekcijas slimībām, kuras izplatās pa gaisu.

Dzintara  pulveris tiek  izmantots kā  pamatsastāvdaļa  Amber Dew ražotajās sejas maskās un gēlos.

DZINTARA EĻĻA

Dzintara eļļa ir brīnišķīgs antiseptiķis ar imunitāti stimulējošu un brūču dziedēšanas iedarbību. Tai piemīt antivīrusu īpašības, kā arī spēcīgs tonizējos  efekts.


Eļļa veicina ūdens līdzsvara normalizāciju, mikrocirkulāciju un vielmaiņas procesus ādā. Augstvērtīgais eļļas sastāvs no augiem un dzintara eļļas ļauj veikt efektīgu ādas masāžu, tā kļūst samtaina un iegūst vieglu svaiguma aromātu.

Dzintara eļļa ietilpst Amber Dew ražotajos sejas  krēmos, dzintara  ziedē , sejas un ķermeņa kopšanas eļļās.

Amber Dew gatavotās ķermeņa un sejas kopšanas eļļas ir eco produktu prasībām atbilstoši ķermeņa kopšanas līdzekļi. To sastāvā ir dzintara eļļa, kvalitatīvas augu bāzes eļļas un ēteriskās eļļas, kā arī smalcināts baltijas dzintars. Eļļas ir vieglas ātri iesūcas ādā to barojot un mīkstinot, līdzsvarojot ūdens balansu, veicinot vielmaiņu un mikrocirkulāciju ādas kapilāros. Eļļa ādu nomierina, aizsargā darot to maigu un samtainu.