Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Valoda: LV
0

BEZMAKSAS piegāde sūtījumiem virs 35 EUR

Omniva pakomāts                                       (1-3 darba dienas*)                                                              2.49 EUR
​Kurjera pakalpojums                                   (1-3 darba dienas*)                                                              3.69 EUR
Par preču piegādes iespējām ārpus Latvijas interesēties rakstot uz info@amberdew.lv
​* Pasūtījumi, kas saņemti līdz plkst. 12.00, tiek piegādāti 36 h laikā, ja prece ir noliktavā. Akciju un īpašo piedāvājumu laikā piegāde tiek nodrošināta vienas nedēļas laikā.

Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@amberdew.lv

​OMNIVA PAKOMĀTS

Pasūtītās preces iespējams saņemt Jūsu izvēlētā Omniva pakomātā. Standarta piegādes ilgums 1-3 darba dienas, ja prece ir noliktavā.

Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu, 24 stundas diennaktī. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams individuāls durvju kods, kas klientam tiek nosūtīts īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atveras tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.

KURJERS

Kurjers pasūtījumu nogādās uz Jūsu norādīto adresi. Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas Valsts svētku dienas. Piegādes notiek no plkst.9:00 līdz 18:00 pēc vietēja laika.
  • Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā norādītie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt konkrētās dienas piegādes laika ietvaros.

  • Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, piemēram,  kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

  • Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.